Pärnu Blues

Liikmed

Bluesiklubi Liikmed

Nimi e-mail tegevus muu info
Üllar Kallau yllar@parnublues.ee MTÜ Pärnu Blues juhataja Arvan, et igas korralikus linnas peab olema oma bluesiklubi, kus huvilistel on võimalus aegajalt koguneda, koos jammida ja muidu "bluusilikult" aega veeta!
Kait Kallau kait@parnublues.ee   RäämaBlue
Kalev Koidu kalev87@hot.ee   Keskkooli ajal õppisin veidi aega Kilingi-Nõmme Muusikakoolis kitarri. Tegelen ehitusega, õpin Pärnumaa Kutsehariduskeskuses Kivi- ja Betoonkonstruktsioonide ehitust! Vahepeal käin tööl ja mängin kitarri bändides Pööloy Gläänz http://www.myspace.com/pooloymuusika R.P.M http://www.m
Rasmus Erlemann rasmuserlemann@gmail.com    
Marvin Mitt marvin.mitt@gmail.com   Bluusivaimustus tuli hilja (15. eluaastal), kuid olles kuulnud Robben Fordi albumit "Hand In Hand With the Blues" olin kindel, et see on siin, et jääda. Kuulan kõige rohkem jazz-rocki mis on tugevate bluusi mõjutustega (Michael Landau, Scott Henderson jne) kuid väga südamelähedane on ka happebluus (Robin Trower, Jimi Hendrix)
Endla Murd endla3@gmail.com   Ehtekunsti ja disainiga tegelev vokaalpedagoog:) jm. mõnus inimene
Lauri Uus lauriuus@windowslive.com    
Alari Janson alari.janson@gmail.com   Ma pole end pidanud piirama erinevate muusikastiilidega: olen teinud punki ja rocki, kuid samas ka poppi ning folki. Laulutekste ning muusikat olen teinud juba noorukieast peale. Vahelduse mõttes sain hakkama ka paari raamatuga. Blues on mu jaoks universaalne muusikakeel, milles end väljendada. Praegune väljaelamiskoht on Rääma Blue
Indrek Oselein indrek.oselein@gmail.com    
Jüri Kukk jyri@parnublues.ee   RäämaBlue
Rivo Kajo rivo@parnublues.ee    
Jaan Krinal jaan.krinal@gmail.com    
Allan Veskilt allan.veskilt@gmail.com    
Indrek Talts inz@hcw.ee   RäämaBlue
Aleksander Seeman sass.seeman@gmail.com   BLUES'n'BROTHER
Leino Lumi leino.lumi.001@mail.ee   Bluesiklubi Band
Olle Nõmm torbikupoiss@hotmail.com   ..sta ...lut
Rasmus Raal rasmusraal@hotmail.com    
Mart Roosaar mart.roosaar@hotmail.com    
Margus Siilak msiilak@gmail.com    
Sven Konga volung@yahoo.com    
Frederik Küüts     Bluusi huviline kitarripoiss
Alari Nurmsoo alari@rajekt.ee   Bluesi mänginud kogu oma elu, vahelduva eduga ka bändides. Parim näide ehk The Crepitans!

registreerimiseks täida lahtrid ja vajuta nuppu saada

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Isikukood (nõutav)

Telefoni number

Sisu

Kommenteeri